V aktuálních výzvách jsou dotace na fotovoltaiku už jen do 30.11.2022.

Dotační management

Čerpejte z dotací miliony na financování vašich projektů. Nad svými plány trávíte obrovské množství času. Soustřeďte se plně na jejich rozvoj a my si poradíme s dotační byrokracií. Postaráme se kompletně a profesionálně o vše.

Poskytujeme poradenství v programech OP PIK, OP TAK, OPZ, SZIF, Národní plán obnovy, Nová zelená úsporám. Budeme Vám nápomocni v průběhu celé realizace projektu, a to od jeho přípravy žádosti o dotaci až po připsání podpory na Vás účet. I poté zajištujeme administraci projektu v době jeho udržitelnosti.

Chci konzultaci zdarma

Jak to celé probíhá:

Konzultace zdarma

Naše služby začínají osobním setkáním nebo telefonátem s naším zkušeným týmem poradců. Během této schůzky se seznámíme s vaším projektem a společně s vámi stanovíme cíle, kterých chcete dosáhnout. První konzultace jsou nezávazné a zdarma.

Dotační audit

Našim cílem v této fázi je shromáždit nezbytná data a informace o Vaší společnosti tak, aby Vaše žádost o dotaci měla co možná nejvyšší pravděpodobnost úspěchu - tj. schválení projektu.

Na základě dotačního auditu Vám poradíme, jaké dotace jsou pro váš podnik nejvhodnější, jaké jsou podmínky pro získání dotací, co budete k žádosti potřebovat a čemu se vyvarovat.

Zpracování žádosti o dotaci

Základem žádosti o dotaci je správně zpracovaná studie proveditelnosti. Poradíme samozřejmě i s administrací všech potřebných příloh. Když je vaše žádost o dotaci připravena, pomůžeme vám ji podat a zajistit, aby byla vyhodnocena co nejrychleji a s co nejvyšším úspěchem. Spolupracujeme s vámi při řešení případných dalších vzniklých požadavků po celou dobu od předložení žádosti do ukončení schvalovacího procesu.

Chci konzultaci zdarma

Kompletní administrace projektu

Naše služby nekončí podáním žádosti o dotaci. Sledujeme průběh vašeho projektu a poskytujeme vám podporu při řešení případných problémů a při vyřizování administrativy. Po dokončení projektu provedeme posouzení jeho výsledků a pomůžeme vám s přípravou podkladů pro finanční zprávy.

Účetnictví

V rámci administrace projektu Vám zajistíme:

Administrace výběrových řízení

Alfou a omegou celého dotačního projektu je správný výběr dodavatele na dodávky či služby spojených s probíhajícím projektem.

Poskytujeme:

Asistence při kontrolách

Společně jsem zvládli celý proces, dotace byly úspěšně schváleny a váš plánovaný projekt se rozběhl.

Tím naše služby stále nekončí. Každý příjemce dotace musí počítat s kontrolami ze strany jejího poskytovatele, např.: Ministerstva průmyslu a obchodu, Evropské unie nebo finančních úřadů. Postaráme se o komunikaci s kontrolními orgány a pomůžeme s vyřízením všech připomínek nebo vzniklých nedostatků.

Zrealizujte svoje plány a projekty. Pomůžeme vám.

Jsme přesvědčeni, že dotační poradenství je klíčem k úspěšnému získání finančních prostředků pro váš projekt. A my se budeme snažit, abyste s naší pomocí dosáhli co nejlepších výsledků. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní schůzku.

Chci konzultaci zdarma

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

776 771 638 (8.00 – 16.30 hod)

Chci nezávaznou konzultaci

ŠEDOVÁ s.r.o.
Perucká 2522/1 / Praha 2 120 00

PROVOZOVNA SPOLEČNOSTI:
Budovatelská 872/51 / Rohatec 696 01