V aktuálních výzvách jsou dotace na fotovoltaiku už jen do 30.11.2022.

Účetnictví a daně

Specializujeme se na vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) a na vedení daňové evidence (dříve známé jako jednoduché účetnictví). Dále na zpracování mezd pro malé a střední firmy. Nedílnou součástí naší práce jsou i přiznání k daním pro malé a střední firmy. Provádíme i rekonstrukce účetnictví. Poskytujeme nejen komplexní vedení účetní agendy, ale i konzultační hodiny pro řešení problému.

Účetnictví

Pro nás je spokojeným zákazníkem ten kdo:

Potřebuji poradit

Zajistíme zpracování veškerých daňových přiznání

Zajistíme zastupování při jednání s úřady

Zastupování před veškerými úřady (SSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřad, živnostenský úřad ...) je jednou ze základních činností, které našim klientům poskytujeme. Probíhá v rozsahu plné moci udělené klientem.

Chceme nezávaznou konzultaci

Naše služby jsou určeny pro podnikatelské subjekty (OSVČ) i právnické osoby. Ceny jsou určovány na základě individuální dohody s klientem. Záleží pouze na tom, zda si vyberete formu paušální nebo podle množství dokladů.

Pro zpracování účetnictví, daňové evidence a zpracování mezd včetně všech souvisejících agend používáme ekonomický systém POHODA a POHODA TAX. Svým zákazníkům nabízíme individuální přístup k jejich požadavkům a potřebám při zpracování účetnictví a daňové evidence.

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník. Účetní kancelář má zajištěno pojištění odpovědnosti za škodu u pojišťovny Kooperativa.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

776 771 638 (8.00 – 16.30 hod)

Chci nezávaznou konzultaci

ŠEDOVÁ s.r.o.
Perucká 2522/1 / Praha 2 120 00

PROVOZOVNA SPOLEČNOSTI:
Budovatelská 872/51 / Rohatec 696 01